Voi että kaipaan Minttua!

Ikävää ei voi mitata.
4429
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kelvannut?oliko silloin vapaa,nyt varattu?

Ja mikset soita ja kysy nöpönenältä,muistaako sut vielä?

Äänestä

olla se kaipailija? Tässä olis yks Minttu... :)

Äänestä

Satuin vilkaisemaan tuolle toisellekin sivulle.. Taitaa olla taas sen fiksun blondin kirjoitteluja. Voisitko jo lopettaa sen pelleilyn?

Äänestä
  • lisäyksen yllä olevaan tekstiin. Tuli vahingossa väärään paikkaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eräs mies kirjoitti:

Ikävää ei voi mitata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu