ensin kannattaa huomioida se että persereikä on yleensä pienempi kuin pillu :) se kannattaa rasvata hyvin joko liukastus-voiteella,pillu limalla tai syljellä. perseeseen poraamisessa kannattaa käyttää tervettä maalais järkeä varsinkin jos on kysymyksessä neitsyt ajo. perseeseen panon jälkeen kannattaa välttää suuseksiä muuten koko hommasta jää vain paskan maku suuhun :)T: seksi terapeutti mika. ps: eli mites siihen kommentoitte????
PERSESEKSI!
on äärettömän mielenkiintoista
101847
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ei ole sexistä tietoakaan, jos tollasta harrastaa.Kyllä kunnon etupanot on jotain niin kiihottavaa,ettei takareikä edes tuu mieleen.
Eikös se taka...oo tarkotettu paskomista varten??
Etumus ompi sit rakastelua varten ja siitä nautimme!!!!!
Ei paskanlemuja sun muita kuvotuksia,vaan kunnon RAKASTELUA,kuten meidät on luotu toinen toisillemme!!!!
NAUTINNOLLISTA KESÄNAIKAA!!!
Ja Olen jahventodistaja. Vain etukautta ja lauantaina saunan jälkeen lähetyssaarnaajaa.
No anaaliseksi on yhtä nautinnolista,kun ns. "tavallinen",ellei jopa parempaa..Eikä siinä mikään paska haise jos vaan puhdistaa suolen ennen hommia,eli suolihuuhtelu :D
Itse tykkään kyllä kovasti peppupanoista niin ottajana kuin antajanakin ;)
Jossei etukautta onnaa...mee miehiin...eli homostelemaan!
Ennen,eikä kauaakaan,suomalaiset miehet haukkuivat ruottalaisia homoiksi mut nyt ovatten ite vieläkin pahempia.
Hyvä SWEDEN!!!!
Siel on maailman parhaat miehet, eikä homostelijoita, kuten suomipojjaat!!Jack!
ovat mielestäni homoja tai ainakin kaappihomoja.
Hyi siua!
pursuis. Mitä iloa siitä sais?
ja sekoitat asioita keskenään. OLET VÄÄRÄLLÄ PALSTALLA JA VAIKUTAT LISÄKSI PERVOLLE...!
oli hauska lukea :) ja hyvää kesää kaikille anaaalin ja miksei pillunkin ystäville. vaikken homo olekaan ja muija muuten haluaa perseeseen ja hieroma-sauva pilluun kuulemma kivaa? no teen mitä käsketään että emäntä pysyy tyytyväisenä.
Vaimo määrää eikä haitta yhtään ;-)
Hyvää kesää ja paljon "panoja" sulle reikään kuin reikään.