Tiia riisuutunut chatissa?

Eli pitääkö paikkansa huhu, että maikkarin yöchatin Tiia-juontaja olisi riisuuntunut/vilautellut ruudussa paikkojaan? Vai onko tämä vain huhu, joka on lähtenyt sen porno-jaminan strippauksista liikkeelle?
11997
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tiia oli Tatun ja Eekan Gozoilu ohjelmassa vuosi sitten ja ne hyppi laiturilta uimaan alasti siinä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Itsesaastuttaja kirjoitti:

Eli pitääkö paikkansa huhu, että maikkarin yöchatin Tiia-juontaja olisi riisuuntunut/vilautellut ruudussa paikkojaan? Vai onko tämä vain huhu, joka on lähtenyt sen porno-jaminan strippauksista liikkeelle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu