Slovenia olikin aikas rupusakki.

elättelin toivoa Tsekki- pelin jälkeen. Toivoa siitä, että kenties uusi keskitason jääkiekkomaa, mutta taitaa olla sitä japanin tasoa.

Tietääkö vaikka friikki, että pelaako Nik Zupanzic enää? paukutteli liigaverkkojakin aikoinaan..
3150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ainakaan ole minun korviin kantautunut mitään kyseisetä herrasta.. Tässä kuitenkin jotain tietoa..

Tällä kaudella Itävallan 2. divarissa yksi ottelu ilman tehomerkintöjä.. Enempää en tiedä..

Äänestä
  • Zupancic jäi kisoista pois vakavien perhesyiden takia

    Äänestä

  • joumaan kirjoitti:

    Zupancic jäi kisoista pois vakavien perhesyiden takia

    kiitos tiedosta. Ois ollu muuten ihan kova vahvistus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pera kirjoitti:

elättelin toivoa Tsekki- pelin jälkeen. Toivoa siitä, että kenties uusi keskitason jääkiekkomaa, mutta taitaa olla sitä japanin tasoa.

Tietääkö vaikka friikki, että pelaako Nik Zupanzic enää? paukutteli liigaverkkojakin aikoinaan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu