Minulla on sellainen ongelma että kun yritän sormitella itteeni, niin sormi ei pääse kunnolla sisään...ja joudun aikamoisella voimalla työntää sen sisään..voisiko johtua hyvin tiukasta immenkalvosta?:( auttakaa pliis, asialliset viestit.
Tiukka
punainenpersikka
52940
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Moi.
Olet ilmeisesti vielä neitsyt?
Siinä tapauksessa on ihan normaalia ettei siellä ole isompaa aukkoa kuin immenkalvossa oleva pieni aukko. Se kyllä venyy kun vähitellen venytät ja jossain vaiheessa "puhkeaa "kun tarpeeksi venytetään joko omasta toimesta tai yhdynnässä.
Ota varovasti niin kyllä se siitä... :)
mulla sama ongelma ja h-hetki olis parin päivän päästä. neitsyt olen.. haluisin mielelläni jo ite "suurentaa" itteeni ennen sitä, et pystyisin edes vähän nauttimaankin..mieheni kalu ei nimittäin ole pienimmästä päästä..miten onnistuis parhaiten? oon jo kauan yrittäny "löysyttää", mut mitää muutosta ei oo tapahtunu
kyllä, neitsyt olen :)
kiitoksia vastauksesta
mitää, sovitte etukäteen päivän? jänniä nää nykynuoret.
ei oo jätkäs sua ikinä sormettanu tai mitään?
ja ei se välttis silti pahalta tunnu, ja siinähän
se menee sit eikä tartte mitään ite "venytellä"..
Mitä todennäkösemmin se johtuu siitä. Meneekö tampooni sisään ?
Iha reippaasti vaan laitat sen sormen sinne pyörittelet jonkun aikaa lisäät toisen ja jos ei sen kummemmin hirvitä niin siitä vaan kylmästi venytät. Jonkun verran voi sattua mutta sen jälkeen se on ainakin ohi ja asiaa ei toivottavasti tarvi enää miettiä.