Siis mitä vittua täällä nyt tapahtuu? Jokikunnas heitti hyvän setin Raumanmerellä ja siitä syntynyt nyt hirvee kohu! Suomalaiset on niin järkyttyneitä ku kuuli pari kirosanaa ja "alatyyli juttua". Vittu mitä teeskentelyä. Nyt on varmaan ihmiset ihan traumoja saaneita kaikki!
Ellen Jokikunnas - kohu?
Mitä ihmettä
11836
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Nyt voi tavikset tuntea itsensä taas kerran paremmaksi, ja asettua julkkisten yläpuolelle tuomaroimaan.
Kyllä tämäkin kohu taas laantuu kun pääministeri tai kukkameri löytää uuden heilan tai joku muu julkimo "mokaa".
Tuskin ketään tuntee alemmuudentuntoa juontajaa kohtaan ? :D
Jokikunnas,-omaa kateellisuuttaan,halusi alentaa Pamela Andersonia,mutta pilkka meni kunnolla yli ja osuikin omaan nilkkaan.Hyvä että kuulee kunniansa.
..se on lähinnä Iltalehdelle. Me muut taidamme selvitä vähin vaurioin...
Ellen oli siellä töissä KOLMEPÄIVÄÄ aamusta iltaan ja sitt yhdestä kolmenminuutinmokasta VITTUILLAAN ihan himona.
MIKS NAINEN EI SAIS VITTUILLA JA PUHUA KUIN ÄIJÄT Ellenin sanomiset voisi katsoa vaikka parodiaksi miehistä jotka ,vittu, kuolaa JUMBOTISSIEN PERÄÄN.
JUMBOT tais olla Sedun unelmaa jonka toteutti.
Samaa alatyylistä kohellusta se oli koko kolmepäivää. Mutta, teksteistänne päätellen sanoisin että "samanhenkiset" puolustelee Ellua..
Huudella rivoja ja öristä kännissä töissä ja aiheuttaa
pahaa mieltä ja inhoreaktioita kanssaihmisissä.
Loukata vieraaksi kutsuttuja ihmisiä kännisillä kommenteilla,sanoa vit..u joka toisena sanana ilman että siitä mitään ihmeellistä pitäisi ajatella.Normaalia nuorehkon ammattijuontajanaisen käytöstä.
VOI VITTU
tää on tarkotuksellista provoo
ei tartte ottaa todesta
eihän täällä tiedä kuka kirjoittelee mitäkin
ja voi olla monta persoonaa samalla ihmisellä
yleisesti ottaen tää juttuhan on ERITTÄIN LAPSELLINEN ihmettelen vain täällä olevaa tunnekuohun määrää -VITTU- (HUI Ja ANTEEKS) :-)))
No voi nymmää taas mokasi AAAANNTEEEEKSSSSSS Elleninkin puolestaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
Samat oikeudet on jo,ja niitä naisia kutsutaan PISSIKSIKSI
No kyl tää munkin mielestä ehkä vähän turhan vakavasti otetaan tää juttu, mutten kyllä yhtään puolustele elleniä!! Kun suomeen tulee joku tollanen tosi tunnettu henkilö, niin elleniin ja joneen luotettiin ja otettiin juontamaan sellasta hienoa juttua (jonka jone mielestäni hoiti mallikkaasti) niin eikö ellen mee pikkusen liian pitkälle. Enkä olis odottanut Elleniltä tollasta käytöstä, mut ei kukaan oo täydellinen ja kaikki mokaa joskus..myös julkkikset :D
niiiin, sitähän mäkin täs mietin, että vähän kun vedetään taas yli tämäkin juttu. Ellen pisti vähän kännissä hulinaksi, no sehän meiltä suomalaisilta onnistuu, mut ei tossa nyt mitään maatakaatavaa tapahtunut. Eikä ois tapahtunu mitään jos iltis ei ois repässy tollasta pätkittyä videota tonne sivuilleen. Jone hoiti hommansa ja tottakai pitää toista puolustella, niin tekee joka ammattikunta, paitti kateelliset duunarit ehkei.
Jone puolusteli koska tykkää Ellusta ja koska hän tajuaa et ois voinu sattua kelle vaan. Uskokaa tai älkää kyl ne varmaan tietää et meni yli. Annetaan siis anteeksi. Hermostuminen siihen et asiaa revitellään kokoajan on täysin normaalia. Pistäkää omalle kohalle, aatelkaa ite.
älä viitsi. hoh hoh...
Ei suhun kannata rautalankaa tuhrata.