Mikähän mahtaa olla vikana

kun ei ota kunnon kierroksia ja ei jaksa käydä kun vähän aikaa vaik kaaasu täysillä niinkuin tukehtuisi eikä sais bensaa vai?
4628
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ehdotus "tähän hätään " eli pese ilmasuodatin ( mikäli ei ole paperinen .

Äänestä

pakoputki ja/tai pakoputkessa oleva kipinäverkko tukossa.

Äänestä

sellainen että bensasta kertyy hartsia joka tukkii sen nopeasti....kokemusta on asiasta

Äänestä

putsaa ilmanputsari,siinä vika.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jonsered trimmerissä kirjoitti:

kun ei ota kunnon kierroksia ja ei jaksa käydä kun vähän aikaa vaik kaaasu täysillä niinkuin tukehtuisi eikä sais bensaa vai?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu