Finniset nenänpilet..

Hei, söin Roaccutan kuurin joka loppui kuukausi sitten. Iholta hävisi tyystin finnit ja epäpuhtaudet, mutta nenänpielet ja hieman leuka jäi silti täyteen pieniä valkopäitä. Nyt tuntuu että valkopäät ovat taas alkaneet nenänpielistä leviämään. Voiko tämä olla vain pientä palautumista vai pitäisikö jo kohta kiirehtiä taas ihotautilääkärille. Miten teillä muilla Roaccutania syöneillä, paraniko iho tyystin Roaccutanista vai jäikö teille epäpuhtauksia?
1254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apuah! kirjoitti:

Hei, söin Roaccutan kuurin joka loppui kuukausi sitten. Iholta hävisi tyystin finnit ja epäpuhtaudet, mutta nenänpielet ja hieman leuka jäi silti täyteen pieniä valkopäitä. Nyt tuntuu että valkopäät ovat taas alkaneet nenänpielistä leviämään. Voiko tämä olla vain pientä palautumista vai pitäisikö jo kohta kiirehtiä taas ihotautilääkärille. Miten teillä muilla Roaccutania syöneillä, paraniko iho tyystin Roaccutanista vai jäikö teille epäpuhtauksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu