Miten yleistä reserviläisten piirissä on internetin yksinkeskustelu-palstat.
Lueskelin tuossa ulkomaalaista julkaisua internetin-keskustelupalstojen käyttäjistä, mikäli ymmärsin kyseisen jutun oikein, siinä kerrottiin ulkomaan intin mokkerista joka oli ylläpitänyt keskustelupalstaa yksinään, lähettänyt kysymyksiä ja vastannut omiin kysymyksiinsä jo tuhansien viestien verran. Mokkerista tuli tällä tavoin messevä sankari.
Oliko tuolla mokkerilla ollut tarkoitus manipuloida itseään, kun tuolla tavoin toimi, en tiedä. Mutta jos muutkin ovat tiedostaneet seikan, olisi kiva lukea kysymyksen tiimoilta muidenkin mielipiteitä asiasta.
Miten reservissä?
tietoja tahtova
1
849
Vastaukset
- reseviläisetkin
netissä käy, ne joilla on osaavuutta nettiin. Voi olla vaan etta suurin osa ei osaa käyttää nettia, kun kuuntelee niiden juttuja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.359544- 415184
- 434923
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk2003780- 133243
- 433069
- 312896
- 442563
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise682454- 562383