Joku kysyi, millainen miehen elin tulee olla, jotta se on kiva ottaa suuhun.
Kysynpä samaa naisista, millainen pimpsa on kiva nuolla??
Minulle on vissiin sattuneet sellaiset miehet, jotka vaan tykkää nuolla, vai olenko jotenkin erikoinen? Hygieniasta olen tietty tarkka, mutta miten tuo ulkonäköpuoli, vaikuttaako nuolemishaluihin?
Kysynpä samaa naisista, millainen pimpsa on kiva nuolla??
Minulle on vissiin sattuneet sellaiset miehet, jotka vaan tykkää nuolla, vai olenko jotenkin erikoinen? Hygieniasta olen tietty tarkka, mutta miten tuo ulkonäköpuoli, vaikuttaako nuolemishaluihin?
Vastaukset 15
Vanhimmat
Ei sillä ulkonäöllä ole väliä sillä on merkitystä että miten itse käyttäydyt siinä tilanteessa.Oletko itse vain ottavana osapuolena vai annatkos samalla itse myös
No puhtaus on tärkeää. Suihkun raikaana se on parhaimillaan. Plussaa on jos se ei ole liian karvainen, eli vasta siistiksi ajettu ja suihkun raikas. Sitä herkkua ei voi vastustaa;)
Pillun tulee olla sievä... sellainen jossa pilluhuulet ovat sopivan pienet mutta kuitenkin peittävät... klitoris pikkasen esillä... ;) millanen sinulal on?
Missä eri paikat erottuvat selvästi. Paksuhkot häppärit, suurehko klitoris. Kivaa on, jos klitoris seisoo somasti, mutta tärkeintä on, että nainen tulee kiimaan nuolemisesta ja saa mielellään orgasmin.
ehdottomasti puhtaus on puoli ruokaa....
ja poslari on kiva ei tarvi kakoo karvoja.
ite oon mieltyny aika iso huulisiin.mut ei sil merkitystä siihen et tykkäänkö nuolla. se on must
en koske naisiin ollenkaan, enkä pimpsua ala nuolemaan.
Nuolen aina pillun kun saan vain. Ei väliä sillä onko posliini vai karvanen. Pillu kiinnostaa aina. Tervéisin sexinnälkäinen mies.
Kyllä sitä mieluummin hk:n sinistä nuolee kun jonkun hutsun rupista värkkiä.
Joka mies vitun nuolee, mut harva tunnustaa nuolleensa. Kun kysyy niin vastaa, en ole nuollu enkä toista kertaa nuole.
puhtaus on puoli ruokaa,nainen pitää olla eroottinen ja kiinnostava.suuseksi täydentää seksuaalista nautintoa.
Periaate on se että mitä puhtaampi,karvattomampi ja kauniimpi pimppi on,sitä mieluummin sitä hyväilee suullaan...
Saunapuhdas on paras...onneksi huomenna on taas lauantai ja saunapäivä! NAM!
Tärkeintä on, että pimppi on oman kullan, muulla ei väliä
...vähäkarvaista bikinipimppiä.
Mieluiten ihan sauna/suihkupuhdasta. Jos vielä on osittain tai kokonaan poslari, niin aina parempi. Mitä vaaleampi pimpsa (vaaleanpunainen) ja huulet nätisti esillä, niin plussaa sekin.
Ulkonäkö ei ole kovin tärkeä asia, oikeastaan sivuseikka. Ei vaikuta oleellisesti nuolemishaluihin. Tärkeintä on asennoituminen koko hommaan. Voisin nuolla sinua, jos tahdot :)
Minkälaista sinulla on tarjolla?