pippelin imeminen loppuun asti

neitsykkäinen

Tykkään kovasti nuolla miehen kalua ja lipoa ja imeskellä.. en ole mikään kovin kokenut mutta innokas kyllä. Sellaista mietin, kun ei ole juuri nyt vakiparia jolta voisin asiasta kysyä, että saako/voiko sitä kalua imeä ihan niinku loppuun asti? Tarkoitan että spermat otan suuhun ja nielenkin joskus mutta tekis mieleni nuolla vielä senkin jälkeen hitaasti.. ikäänkuin puhtaaksi .. Kerran tein yhdelle miehellä ja se alko voihkii että sattuu!! siis orkun jälkeen, siihen asti oli ollu oikeen ihanaa :) ja kysymys ei ollu mistään hampaista tms.

Onko miehissä vaan eroja, vai pitääkö ihanaisesta mulkusta päästää irti heti kun mälli on irronnut?

19

7835

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mies27_2

      Nimenomaan pitää vielä nuolla orkun jälkeen, mutta vain hellemmin. Vaimo joskus vähän rankemmin imi orkun jälkeen ja se tosiaan melkein jo sattuu. Orkun jälkeen kun kulli menee aika herkäksi.
      Mutta se tuntuu vaisulta jos saman tien kun mälli lähtee niin jättää munan siihe ja lähtee suihkuun. Näinkin on käynyt. :)Elä tee sitä virhettä.

      Tavallinen pano ei vedä vertoja hyvin hoidetulle suuseksille.

      • mä vaan

        ...että kyllä mun mielestä KUNNON pano voittaa ihan leikiten suihinoton. Ja nyt ei puhuta mistään viiden minuutin pikasesta nylpytyksestä, jossa vain mies tyhjentää ittensä, vaan oikein oikeasta rakastelusta, joka päättyy kummankin osapuolen laukeamiseen.
        Tietty tää on vaan mun mielipide ja varmaan seuraavaks joku sanoo, ettei muijas osaa ottaa suihin, mutta siitä EI ole kysymys.


      • mies27_2
        mä vaan kirjoitti:

        ...että kyllä mun mielestä KUNNON pano voittaa ihan leikiten suihinoton. Ja nyt ei puhuta mistään viiden minuutin pikasesta nylpytyksestä, jossa vain mies tyhjentää ittensä, vaan oikein oikeasta rakastelusta, joka päättyy kummankin osapuolen laukeamiseen.
        Tietty tää on vaan mun mielipide ja varmaan seuraavaks joku sanoo, ettei muijas osaa ottaa suihin, mutta siitä EI ole kysymys.

        Tietysti noin yleensä ottaen tavallinen pitkä rakastelu hetki voittaa pelkän suuhoidon.

        Mutta puhuinkin orkun tehokkuudesta, joka taisi jäädä hiukan epäselväksi.
        Tavallisessa panossa ainakin mun orkku on aina yhtä vaisu olet sitten nylkyttänyt vartin tai tunnin hitaasti edeten loppuun.
        Se ei vaan jostaa syystä ole niin raju kun naisen suuhun laukeaminen. Naisen pitää vain muistaa orkun jälkeenkin vielä vähän aikaa nuolla.


    • Harald H

      niin.., minulla ainakin aina orkun jälkeen on kulli tosi herkkä ja suoraan sanoen ei kyllä kestä enään imuuttamista pariin minuuttiin. Nuolla hellästi toki voi ja se tuntuu tosi hyvälle !

      • Anonyymi

        Sikailua kukaan täysjärkinen kenenkään kusikeppiä lutkuta


    • yksilöllistä

      kalu menee "herkäksi"laukeamisen jälkeen,jopa sattuu.

    • Imuttelija

      Mutta kyllä mun kokemukseni mukaan orkun jälkeen pitää hellentää otetta/imua/nuolemista huomattavasti jokaisen kohdalla.

      Se vaan, että paljonko on paljon ja milloin lopettaa?

      Tärkeää on, ettet jätä orkkua kesken! Itse otan aina suihin loppuun asti ja nielen, eli annan kaikessa rauhassa laueta loppuun asti ja päästän kalun suusta vasta kun on ruiskutellut kaiken. Joku mies ottaa kalun jo aiemmin kun tykkää enemmän niin että sykkii ulkopuolella (mällit on kyllä jo tullut).


      Sen jälkeen hyvin hellästi nuolen kielen kärjellä viimeiset pisarat pois, tai pusuttelen pehmein huulin - vain yksi on ollut mun miehistä sellainen, joka ei oikein kestänyt tätäkään.

      Minä aina peräänkuulutan hyvässä seksissä ja parisuhteessa luottamusta ja kommunikointia ja tässäkin tapauksessa mun mielestä kyllä miehen kuin miehen kuuluis ja KANNATTAISI ihan sanoa selvällä suomen kielellä naiselleen, miten HÄN toivoisi itseään käsiteltävän ja miten hänelle olisi paras suuseksin lopetus! :-) Näin olisivat molemmat tyytyväisiä.

    • Anonyymi

      Minäkin tykkään imeä kovasti miehen kalua ja rakastan panoa.

      • Anonyymi

        Porsas röh röh


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Porsas röh röh

        Mitäs olet hyh hyhy


      • Anonyymi

        Multa saat kuin vaa, olen vanhempi mies. Moi


    • Saiskin suihin kunnolla ooh

      • Anonyymi

        Kyllä saat knnolla ottaa suihin, olen vanhempi mies edellä, missä oot.moi


    • Nautin suunnattomasti siitä, kun kaluani imetään. Jos imeminen jatkuu laukeamisen jälkeen, minulla alkaa seistä uudestaan.

    • Anonyymi

      toi jälki nuoleskelu ja imeskely saa joillain heti kovenemaan uudestaan ihanaa tein jotain oikeen nyt peppuni vuoro

    • Anonyymi

      Nse

    • Kyllä mua sais nuolla orkun jälkeen

    • Anonyymi

      Olipas ihana kertomus olis kiva kokea tuo esitys,,
      Olisko innokkaita,

    • Anonyymi

      Kun otetaan suihin saa keskittyä vain nauttimiseen. Se tunne kun kalu on syvällä suussa kaveri imee ja ottaa koko lastin. Sitten yritän tuottaa kaverille samanlaisen hetken nauttia. Pidän siitä kun saan lämmintä paksua spermaa suun täyteen

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      261
      14286
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      63
      7255
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      207
      7048
    4. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      42
      5064
    5. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      112
      4846
    6. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      75
      4694
    7. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      85
      4444
    8. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      19
      4391
    9. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      75
      4142
    10. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      102
      3938
    Aihe