http://www.dollsdancers.fi/gallery/img/25/IMG_3234JPG.jpg
WAU Suomen tyylikkäimmät,upeimmat ja glamourimmit mallit!!
WAU Suomen tyylikkäimmät,upeimmat ja glamourimmit mallit!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
...zzzzzzz...z...haukotus.
tiedän 10 huomattavasti kauniimpaa!
Jos nämä eliitti h****t ovat muka kauniita ....
....voi hyvä tavaton, riittää kun pistää paljon meikkiä ja minihame..huhuhhh
On tullut käytettyä VÄHÄN liikaa vetyperoksidia...
Nämäkö vetyperoksidi blonditko muka kauniita. Saanen sanoa ja ilman mitään pahaa tarkoittaen että noista lyyleistä on kauneus ja tyylikkyys todella kaukana... Liikaa näytettävää,meikkiä,törky vaatetus ja porno keikistelu,ei todellakaan tyylikästä.. Hustler lehteen ehkä kelpais...
kanssa kadulla kävellä. Näyttävät yli 50v elähtäneiltä kampaajilta.
Kävisivät edes koulunsa loppuun tyttöparat.
oikeesti kaunista ulkonäköä,ja moitteetonta kroppaa.
Ja sieltähän he löytyvät Sihteeriopiston sivuilta, joten kuka hyvänsä, vaikka nyt iäkkäämpi "setämies" voi tilata heidät hotellihuoneeseensa, siis ihan vaan tanssimaan, tottakai! Hih!
Miten tuolla pikkusysterilläkin menee hampaat tuolla tavalla rumasti,oikeat mallit osaisivat poseerata niin ettei viat näy ja hyvät puolet korostuu.No jaa,vaikeampaa tietenkin on jos hyvistä puolista on pulaa..
"Järkyt tyrkyt" -tanssiryhmä perähikiältä,
mottona "selvin päin olet symppis".
Kenttähuoria mallia KH-75.
Näiden naikkosten olevan Suomalaisia.Niin sanoisin heidän olevan ulkolaisia hutsuja.Ovat mauttomia,liikaa blondattuja ,maalattuja ,ilotyttöjen tavalla puettu.Kai se on ollut tarkoituskin .Ovat aivan ala-arvoisia minun silmissä.Varmaankin keskitason alapuolella oleviin miehiin vetoaa.
tykkää panna, mutta ei äiteelleen näytille viiä kuiteskaan...
mikei
Joka viikko jaksat näköjään tehdä uuden aloituksen. Miksi, onko kiva lukea haukkumista? Koska ilmeisesti kuulut tähän oi niin upeaan tanssiryhmään. Teistä on glamour kaukana, vaikka sitä sanaa tykkäätkin käyttää. Ja vielä MALLIT? Menkää ens kerralla vaikka Drag Queen -show'hun, siellä menette ihan täydestä.
Transut laittavat päällensä kaikki hörhelöt ja vaaleanpunaiset pitsit mitä ikinä löytyy,ja kuvittelevat olevansa naisellisia!
hihhhiih
Ihanan kauniita barbeja! Kerrankin suomalaisetkin naiset osaavat pukeutua ja laittautua naiselliseksi!
naikkosilla,menee pukeutuminen venäjän puolelle,halvan ja hutsumaisen näköistä.
Ja vielä kommentoit omaa aloitustasi samalla tyylillä. Hohhoijaa.
jos tykkää kumipallotisseistä ja trailer-park-trash lookista...
http://www.sdamy.com/miss-universe-2007/CH/Miss-Switzerland/Christa-Rigozzi.html
jos oisivat avut rittäneet. Jokaisen tarvii ponnistaa saamistaan lähtökuopista. No, toivottavasti dollseilla riittää keikkoja, olen sentään yksityisyritteliäisyyden puolella. Eivät sentään sossun rahoilla elele kun vääntävät keikkaa plus "seurustelevat" vanhojen, rikkaiden liikemiesten kanssa. Itse tienattua rahaa.
http://www.dollsdancers.fi/paivakirja.html
http://www.dollsdancers.fi/diary/diary.php
Meinasit varmaan tätä?