sanoutuu irti tapahtumista ja väittä, ettei kyseisellä kaverilla ole kerhon kanssa mitään tekemistä lähtihän se ABC asemalta ajoon!
http://www.btcf.fi/forum/showthread.php?t=106598
Samainen kaveri irc-galleriassa vannoo Bimmer kerhon nimeen! Taitaa olla putkasta huono sulkea galleria?
http://www.btcf.fi/forum/showthread.php?t=106598
Samainen kaveri irc-galleriassa vannoo Bimmer kerhon nimeen! Taitaa olla putkasta huono sulkea galleria?
Vastaukset 6
Vanhimmat
kertoo aika paljon kyseisen teini-kerhon asenteista kun ei edes minkäänlaista pahoittelua ole poliisin kuolemasta. Jotkut forumit pitävät koko päivän kestävää hiljaista hetkeä poliisin muistoksi ja nämä leijuvat omassa bmw-pilvessään.
se on kylläkin jo suljettu! NIH! Että oo vaan ihan rauhassa...
minkäännäköistä itsekritiikkiä.
Olin itse viikonlopun Särkillä, aivan muiden syiden kuin näiden kusipäiden tapahtuman johdosta. Voin vain todeta heidän tiedotteeseensa että vetäkää V***U päähänne. Mitä hienompi BMW oli mulkunjatkeena alla, sen härskimpää oli touhu lerintäalueen liikennöinnissä. Kehtaattekin älykääpiöt
Miettikää sitä !!!!!!
peskää vaan saatana kätenne koko hommasta!!!!!!! Raivostuttavaa=(
Olihan se kaveri siellä bimmeri juhlissa ollut....
Nyt ei kyllä kannata ajella tuunink bemulla ennekuin asian tiimoilta pöly hieman laskeutuu..siinähän voipi tulla pääkallo kipeeksi jos tuommoiset lahtari joukkiot on liikkellä joista eri keskustelu palstoilla on saanut lukea?