Punton rengasmelu

Onko kokemusta Fiat Punton rengasmelusta ja ilmastoinnin tehoista? Nyt kun sen Dynamic-mallin saisi kivan värisenä aika äkkiä niinkiinnostaa nuo kokemukset.
1391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Viikon verran Puntolla ajelleena ei ilmastoinnin tehosta vielä ole kokemusta, kun on niin kylmät ilmat, mutta rengasmelu kuuluu takana melko voimakkaana. Eipä siellä takana olekaan kuin ohkainen matto tavaratilassa. Laittamalla takapenkin alle ja tavaratilaan paksumpaa mattoa luulisi melun pienenevän. Sisälokasuojat Dynamicissa kuitenkin on vakiona. Etupuolelta ei sen sijaan tunnu meteliä juuri tulevan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hartonen kirjoitti:

Onko kokemusta Fiat Punton rengasmelusta ja ilmastoinnin tehoista? Nyt kun sen Dynamic-mallin saisi kivan värisenä aika äkkiä niinkiinnostaa nuo kokemukset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu