Rossin myötä meni viimeinen mahdollisuus pelastaa Helsingin piiri ja persut ylipäänsä machoilevien sikaniskojen ja rautasaappaitten diktatuurilta. HYVÄSTI PERSUT, (taas) yksi kannattaja lähtee.
Rossi ja telaketjusovinistit
Otan osaa...
5379
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
jossain umpiossa? Onko sinusta uskottavan naispolitiikon,mitä se nyt sitten rossin kohdalla tarkoittaakaan, syytä ilmoittaa julkisella nettipalstalla antavansa opetusta pillun nuolemisessa, tai että ilmoittaa edustamansa poliittisen piirin olevan sieltä niin syvältä että hävettää? Turha puhua mistään telaketjusovinismista, kun ko. matahari antaa itsestään sen kuvan, että jokainen saa härskiä nuolemisopetusta kun vaan häntä tukee ja lähestyy.
Jos tuollaista kannatit, niin anna mennä vaan, ja mene mahdollisimman etäs.
Meneen ja lujaa.Venttiili Venla.HEH,HEH
nalttu , sanoi ärrvikainen savolaispoika kulkukattia katelessaan.
suottaako tuota palemmin ilmasta! ;D :D
mahdollisuus että voit seurata tuota ihannettasi maailman ääriin. Kukaan ei kaipaa, senkun spurttaat vain pi..un nuolettajan perään, ja läähätät sopivasti. Kyllä se siitä. Tuskin kukaan edes vilkuttaa, joten älä katso suotta taaksesi.