Elikkä mikä noista vetävistä leikkureista hintaluokassa 100-450e olisi suositeltava.Etuveto pitäisi olla,ja leveä leikkuriosa.Eikä kerääjäkään ole haitta.Noita klipon koneita katselin,mutta ovat minun kukkarolleni vähän liikaa,vaikka kestäviä ovatkin!
Mikä leikkuriksi
tuure.s
2326
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ostin Husgvarnan kerääjä-allehakkaava-sivulleheittävän koneen Hondan moottorilla ja portaattomalla vetonopeuden säädöllä ja olen todella tyytyväinen. Hintaa oli 500 ja takaveto. Hieno kone leikkamaan, käynnistyy kerrasta, hiljainen ja tehokas. Pieni bensakulutus ja ketteräkin se on.
että takaveto.Pitäis olla nimenomaan etuveto.Vaimo ei oikein pitänyt naapurin takavetokoneesta,kun sitä testasi.sanoi että etuveto helpompi käsitellä.Tiedä sitten,itsellä ei kokemusta!Kiitos vastauksesta!