Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

iso perse,hyvä perse

hjuva runkata.
72648
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

iso perse = läski perse.
mä panen vain trimmattuja rotunaisia jailla tiukka perse ja pillu.
väljät ja läskit jätän epätoivoisille junteille,YÄK!

Äänestä
  • ... ei semmosia jaksa normaalinen mies. Aina mittailemassa ja trimmailemassa itteensä - väsyttää ajatuskin.
    Otan mieluummin semmosen isoperseisen kiltin mimmin, joka jaksaa katella mun kanssa huonoja sarjoja telkusta ja joka on kiinnostunut muustakin kuin itsestään.
    Mutta hyvä että oot olemassa: meille kahelle ei ainakaan tuu riitaa, kumpi saa sen trimmatun pinserin ja kumpi ottaa sen pulskan kaverin :-)

    Äänestä

  • Kuka sulle on sanonut että isolla naisella on löysä reikä? Ei mulla ainakaan.. jotain ihan päinvastaista olen saanut aina kuulla. On kuulemma sitten jotain niin todella tiukkaa että ;)Ja kuulemma mun tavaralla on kunnon imuvoimaa..

    Äänestä

  • old_profile_34335 kirjoitti:

    Kuka sulle on sanonut että isolla naisella on löysä reikä? Ei mulla ainakaan.. jotain ihan päinvastaista olen saanut aina kuulla. On kuulemma sitten jotain niin todella tiukkaa että ;)Ja kuulemma mun tavaralla on kunnon imuvoimaa..

    on sama asia. Me, jotka pulskista tykkäämme - ja olemme siten saaneet myös kokemusta asiasta - me tiedämme että asia on pikemminkin toisinpäin.

    En meinaa edes kertoa noille muille äijille, että kun nainen on tarpeeksi pulska, hänen pimppansa, hmm, lihoo myös ikäänkuin sisäänpäin? Oikein pulskan naisen pimpassa on semmoinen lihaisa tuntu, jota ei hoikemmilla ikinä ole. Se myös tuntuu aivan erityisen ihanalta kikkelille!

    Äänestä

  • old_profile_34335 kirjoitti:

    Kuka sulle on sanonut että isolla naisella on löysä reikä? Ei mulla ainakaan.. jotain ihan päinvastaista olen saanut aina kuulla. On kuulemma sitten jotain niin todella tiukkaa että ;)Ja kuulemma mun tavaralla on kunnon imuvoimaa..

    Namia namia ;)

    Äänestä

... vielä parempi panna! Vain pervoa voi kiinnostaa kakkosnelosen lankun oksankolo tai heinäseipään tapinreikä.

Äänestä
  • Totta puhut ja sitä paitsi niin kuin sanonta sanoo "lihava on lämmin" myös sydämeltään!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


wwanker kirjoitti:

hjuva runkata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu