Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Eilen tuli musta nainen vastaan..

nainen oli abaut XL kokoa, mutta oli ne tissitki isot!! Enpä oo ikinä ennen nähny sen koko luokan tissejä suht tiukassa mekossa ja vrmasti oli aidot, heilu ja pomppi siihen malliin! härregyyd..
2635
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mukava, että joku muukin on kiinnostunut semmoisista isoista rinnoista - ja xl-naisista.

Ja kiva että joku xl-kokonen nainen on uskaltanut sulojaan esitellä!!

Äänestä

Tuossa joku aika sitten kaupungilla tuli vastaan tosi rehevätissinen ja -peräinen musta nainen. Kyllä oli seksikäs näky.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jorma pystyyn! kirjoitti:

nainen oli abaut XL kokoa, mutta oli ne tissitki isot!! Enpä oo ikinä ennen nähny sen koko luokan tissejä suht tiukassa mekossa ja vrmasti oli aidot, heilu ja pomppi siihen malliin! härregyyd..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu