Mistä knalli ja sateenvarjo- kuunnelmia?

Mistä saisi Knalli ja sateenvarjo kuunnelmia? Itselläni on niitä noin 70 kpl:tta eri vuosilta ja lisää pitäisi jostain saada..
1340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kirjastoissa on cd-levyinä saatavilla joitakin jaksoja, jotka Yle on laittanut tarjolle. Jos lähikirjastossa ei ole, niitä voinee tilata muista kirjastoista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


knallit on IN! kirjoitti:

Mistä saisi Knalli ja sateenvarjo kuunnelmia? Itselläni on niitä noin 70 kpl:tta eri vuosilta ja lisää pitäisi jostain saada..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu