En tiedä onko tää oikee palsta kirjoittaa/kysellä tästä, mut mulla on "pikkunen" ongelma..
Poikaystäväni suutelee mua ihanasti saadakseen mut kostumaan. Se ei vaan oikein onnistu, sillä kutian niin tajuttoman herkästi JOKA paikasta! Tykkään kun kundi tekee niin, ja olen varma että kiihottuisin siitä jollen olisi niin herkkä kutiamaan. Eikä seksi oikein maistu kun en ole kiihottunut.. Harmittaa todella paljon, ihan kundinkin takia. Vaikka antaisin ilman et mua haluttais tosi paljon, niin tiedän ettei kundi nauttisi siitä yhtä paljon kuin jos olisin täysillä mukana halujeni kanssa. Koskettelu käsilläkin kutiaa todella ikävästi *huoh*. Tää on loppujen lopuksi todella iso propleema meiän suhteessa jos kumpikaan ei voi nauttia seksistä täysillä.. Ja olisin HYVIN kiitollinen jos osaisitte kertoa jotain hyvii kikkoja/apuja tuohon.. Vai olenko ainut vai? :S
Liian herkkä
3
2340
Vastaukset
- fnnfng
no käske jätkäs käyttää kovempia ottteita eikä silitellä..tai sit vedät muutaman oluen
- Nikkis-
Tuttu tunne, mulla oli joskus nuorempana sama probleema. Nyt luulen että se johtui ainoastaan kokemuksen puutteesta ja siitä, etten pystynyt kunnolla rentoutumaan. Vaikka en tietoisesti silloin jännittänytkään, mutta nykyään kutiamisongelma on huomattavasti helpottunut.
"Ylikutiaminen" on inhottavaa. Se ei tunnu kivalle, ite olin varpaisillani koko ajan että apua kohta se kutittaa. Kovemmat otteet tosiaan auttaa ja myös se, jos voit pitää toisen kädestä kiinni hänen koskiessaan sinua, silloin voit itse vähän kontrolloida ja ennakoida että mihin seuraavaksi kosketaan.
Kasvata luottamusta ja yritä vähentää jännittämistä, kyllä se siitä.- ........
Oon kanssa miettinyt, että olenko ainoa..Todella kiusallinen ongelma. Muuten kiihottuisin kovasti ja tykkään erityisesti kaulan suutelemisesta, mutta sekin kutiaa :/ Ahdistavaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651606
- 104931
- 75753
- 51635
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa17618ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40547Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45498Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m158486Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;188428- 26419