Orgasmi hieronnassa

sen saanut

Oletteko saanut orgasmia hieronnassa? Miten on hieroja reagoinnut?

4

8107

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jussi 50v

      Olen ollut muutamia kertoja Thai-hieronnassa. Aina kun maksaa pienen tipin niin hierovat kyrpää. Kerran eräs nuori tyttö antoi samalla suudella rintojaan ja sain vielä silitellä hänen vittuaan. Kyllä satsi lensi komeasti.

    • ainakin usein

      Joku naispuolinen ystäväni sanoin joskus, että hieronta johtaa lähes poikkeuksetta seksiin. Hänen kohdella tämä olikin totta:)

      Mutta on se kyllä usein siihen muutenkin johtanut. Varmastikin jokaisen tyttöystäni kanssa olen tehnyt sen, että pitkän ja maltillisen selkä tai kokovartalo hieronnan päätteeksi jään hieromaan pakaroita ja levitän vähän jalkoja. Sielta pikkuhiljaa kiusaan häpyaluetta ja silloin tällöin koskettelen. Yleensa taman vaiheen jatkuessa kay nainen jo malttamattomaksi ja yrittaa saada minut koskemaan kunnolla. Pillu suorastaan virtaa nesteitä. Lopulta suostun kunnon näpräilyyn ja sittemmin suuhierontaan. Poikkeuksetta upeita orgasmeja on seurannut sormien sisäisestä hieronnasta yhdistettynä suukäsittelyyn.
      Mmmm... Pitäisikö ehdottaa kullalle hierontaa tänä iltana?

      Joskus nuoruusvuosina joutui ammattihieroja koettelemaan ammatillisuuttaan. Oli todella kaunis joskin minua hieman vanhempi nainen. Itse olin silloin elämäni kunnossa ja sain välittmasti kuulla siitä häneltä. Hän oli kyllästynyt hieromaan mummojen ja pappojen läskejä.
      Otin imartelut tietenkin innolla vastaan ja flirttailin takaisinpäin samalla mitalla. Flirttailu jatkuin läpi koko hieronnan ja huomasin että hän itseasiassa hieroi minua yliaikaa. Siinä lopussa meillä oli sitten sellainen läheinen hetki ja melkein suutelimme kunnes hän äkkiä käänsi päänsa pois ja siirtyi sanoen ettei voinut ammattietiikan vuoksi. Pyysin häntä ulos treffeillekin, mut hän oli nyt niin häkeltynyt äskeisestä että kieltäytyi. Sanoi, että oli mies ja kaikkea.
      Ohi aiheen mutta hieronnasta oli kuitenkin kyse.

    • Anonyymi

      Just tulin hieronnasta ja paperi kastui pakaroiden hieronnan kohdalla... Hieroja sanoi lopuksi että siitä on paperia että voit pyyhkiä rasvat pikkareista;D

      • Anonyymi

        Bööhööö siis äitisi työnsi purjoa perseesees


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      42
      2802
    2. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      353
      2574
    3. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      56
      2265
    4. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      35
      2194
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      25
      1733
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      25
      1629
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      47
      1504
    8. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1449
    9. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      139
      1395
    10. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      64
      1213
    Aihe