Kaksiota vailla

Hei! Aloitan syksyllä Kuusankoskella terveydenhoitajaopiskelut ja etsin Kouvolan seudulta vuokra-asuntoa. Olisiko kenelläkään tarjota vuokraksi kaksiota, mielellään pari-, rivi- tai luhtitalosta, tai olisiko neuvoja mitä kautta voisin lähteä asuntoa etsimään?
81254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mistä mihin olisi vuokrausaika?laitappa yhteystietojasi niin otan yhteyttä.

Äänestä
  • Asuntoa tarvitsisin syyskuusta 2007 kevääseen 2010. Yhteyden minuun saa sähköpostilla [email protected]

    Äänestä

Miksi ihmeessä pitää opiskella Kuusankoskella? Miksi ihmeessä pitää muuttaa Kouvolaan? Samanlaisia opiskelupaikkoja löytyy muualtakin Suomesta (esim. Lahdesta), älä ihmeessä Kymenlaaksoon muuta!

Äänestä
  • Ich bin sicher, dass du selbst bist "tymä".

    Äänestä

  • on oman luokittelunsa mukaan tymä, kun on muuttanut Kymenlaaksoon. Heh heh. Muuttaisi Lahteen sappeaan roiskuttamaan.

    Äänestä

Oikotiellä on vapaita asuntoja ollut ja tehokasta laittaa myös ns. kymppiriveille Pohjois-Kymenlaakso lehteen sieltä ainakin itse etsimme vuokralaisia kun joku asunnoista jää tyhjäksi. OP kiinteistökeskuksella on myös välityksessä vuokra-asuntoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö21 kirjoitti:

Hei! Aloitan syksyllä Kuusankoskella terveydenhoitajaopiskelut ja etsin Kouvolan seudulta vuokra-asuntoa. Olisiko kenelläkään tarjota vuokraksi kaksiota, mielellään pari-, rivi- tai luhtitalosta, tai olisiko neuvoja mitä kautta voisin lähteä asuntoa etsimään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu