Kannattaako lähteä Karviaan kesäteatteriin tänä vuonna?
Karvian kesäteatteri
Tulenko?
4920
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
joka oli kipaleen nähnyt. Kuulemma väkisin väännettytä kesäteatteri farssia ...
Ei todella kannata,pohjanoteeraus!
Karviassa tapahtuu aina ja pääasiassa hyviä asioita. Ihmiset ovat kiinnostuneita teatterista, musiikista ja kirjallisuudesta. Tapahtumia on paljon ja näytelmissä on laatutakuu. Tämä on harvinaista, Karviassa on syntynyt paljon hyvää ja lisää tapahtuu.Onneksi aktiivisia ja viisaita ihmisiä löytyy.
Innostuneisuus tuottaa hedelmää.
Karvialainen kesäteatteri esitys = hirvittävää kohkausta, roolihahmoista ainakin kaksi on juoppoa, jokseenkin väkisin väännettyä huumoria (sellaisia ns. hauskoja juttuja, jotka tyhmempikin tajuaa).
Eikö joskus voisi tehdä jotain hieman tasokkaampaa? JOku klassikko. Pienenä näin Nummisuutarit, joka oli muistaakseni ihan jees. Nämä Laihdutusfarmi-jutut on niin huonoja. Ideakin on jo niin tyhmä, että lopputuloksen voi arvata. EI ei ei !!!Ei tälläistä !!