Suutelemalla aukeaa heaven17

nautiskelija

eräs mies todella osaa sen.Ensin hän katsoo silmiin ja tiedän mitä on tulossa.Hän suutelee,ihania kielareita,avaa vetoketjun ja työntää sormet syvälle...

Hän suutelee seksin aikana,kun on päällä.Hän työntää hitaasti,että en hengästy,että liike ei ole liian rajua.Suutelee,hitaasti nauttien,välillä imee rintaa ja taas suutelee...

Hän käskee minun mennä keittiöön ja sanoo,"et uskalla avata jääkaapin ovea",ja kai uskallan.Hän seisoo jo takanani,suutelee niskaa,riisuu housuni ja työntää minut keittiön pöydälle.
Hän työntyy sisääni ja suutelee taas.

Suuteleminen kruunaa kaiken,kun sen osaa,ja tekee sen juuri oikealla hetkellä....

9

4814

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ole onnellinen

      Et olet tuollaisen miehen saanut. Itsekin mieluusti suutelisin rakastellessa, mutta kumppani vain kuolaa ja huohottaa:-((. Puolet seksist on pilalla kun kunnon suudelmat puuttuvat.

      • nautiskelija

        hän on ihan omaa luokkaansa,ja en halua edes ajatella jos joskus menetän hänet.Ei sellaiseen mitä ollaan koettu, ihan jokainen yllä.

        Ja vielä sen verran kerron että kun ollaan lauettu,hän kuljettaa kättään vatsallani,hyväilee selkää ja suutelee hellästi.Hän ei koskaan nouse ylös tylysti tai ala nukkumaan.

        Hänen vierestä ei millään haluaisi nousta pois.


      • BiiSt
        nautiskelija kirjoitti:

        hän on ihan omaa luokkaansa,ja en halua edes ajatella jos joskus menetän hänet.Ei sellaiseen mitä ollaan koettu, ihan jokainen yllä.

        Ja vielä sen verran kerron että kun ollaan lauettu,hän kuljettaa kättään vatsallani,hyväilee selkää ja suutelee hellästi.Hän ei koskaan nouse ylös tylysti tai ala nukkumaan.

        Hänen vierestä ei millään haluaisi nousta pois.

        itsekkin harrastan moista :)


      • mies---

        ja mun ex naiseni torju kaikki suudelmat seksin aikana :(


      • samat sanat...ei meillä vaan!!


    • mieheni

      on muuten samanlainen mutta hän tekee näin :

      samalla kun hän tekee hitaasti seksia p******i

      hän suutelee ihanan hitaasti ja sitten se ero

      hä hieroo tissejäni samalla ja välillä saatta vähän munaakin laittaa ;)

    • impactos

      Kyllä mulla avautuu toi heaven17 kun laittaa levyn soittimeen.Mutta voihan se avautua myös myös suutelemalla-vitsi vitsi.

    • aina vain

      PERSERAISKAAA!1!1!!!! minut ja naapurin koiran.

    • Nimetön

      Tapasin tällaisen miehen täältä suomi24:n kautta. Viime lauantaina pääsin kokemaan miltä tuntuu kun mies_todella_huomioi naisen. Kropassani ei ole yhtään kohtaa johon en olisi suukkoa saanut. Suuteleminen ennen seksiä, seksin aikana ja seksin jälkeen oli mitä ihaninta ja tunteita herättävintä.

      Aamulla sain kokovartalosuukkoja, suuteluita...suihkussa yhdessä ollessamme suutelimme...huoks*

      Ikäväkseni jouduin sanomaan hänelle hyvästit, sillä elämässä on aina joskus niin isoja asioita jotka vaativat tunteen sijaan järjen käytön.

      Pahinta on, että vaatimustasoni miesten suhteen taas nousi :D

      Jessus, että alkoi suuteluttamaan - ja vähän panettamaankin ;D

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      24
      4772
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      33
      3553
    3. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      54
      3444
    4. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      20
      3350
    5. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      123
      2950
    6. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      28
      2690
    7. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      14
      2370
    8. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      116
      2360
    9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      2185
    10. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      33
      1774
    Aihe