Olen miettinyt että miltä tuntuu naiselta kun miehen vehje on sisällä? Oma rakas sanoo että se on eräänlainen kutittava tunne, mutta parempaa infoa en ole saanut. Ajattelen siis nyt pelkkää yhdyntää kaikessa yksinkertaisuudessaan, en mitään tajunnan kankaalle repivää orkkua.
Nainen ja seksi
Antti
4911
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ilmeisesti hyvin vastemmieliseltä
kun se on sopiva, ni se hmm... tuntuu ja se on pää asia! selkärangasta asti lähtee hyvän olon tunne jos siis vehje liikkuu oikein ja on hyvä! öö paremmin ei oikee vois kuvata. siis penis kuuluu sinne ja siltä se myös tuntuu !
... kuin olisi tullut täydelliseksi - siis kokonaiseksi. Kun kalu täyttää kokonaan, tuntuu sellainen miellyttävä paine. Ja tietty liike tuntuu "hankauksena". Vois kuvitella et suunilleen samalla lailla kun miehestä. Mut ei se kyllä kutita...?
Hyvän seksin jälkeen on sellainen kihelmöivän kostea, jopa tykyttävä olo. MMM ilmaisi aika hyvin - kalu on siellä mihin se kuuluu, ja siltä se myös tuntuu. :)
jos se kalu on kovin pikkuruinen niin silloin se vaan kutittelee....