koolla on väliä
tota ku sais
187256
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Kiljuu ihan oikeesti!!!
Miten ihmeessä tuollainen kanki mahtuu tiukkaan ja nuoreen tussuun.
Tohon pilluun mahtuis varmaan 1.5 litran kokispullo poikittain!
Eiköhän tolla tytöllä ole ihan normaali pillu.
Pienimunainet poikaset taas vinkuu ja ihmettelee miten muka reippaasti yli 20 cm voi painua pillun pohjaan asti :)
Isomunaisena nää jutut on mulle tuttuja juttuja,mut pienimunaiset tuntuu olevan tyhmiä tai muuten vaan vajaita kun ei ymmärrä oikein miten tää naisen anatomia oikein toimii :)
Ei sinua enää kukaan usko.
ja ei toi ukko ees saanut
Kyllähän tuon näkee sokeakin, että löysä tavara on. Nätisti kiertyy munan ympärille kun on tiukka.
Tuntuu olevan monelle pojalle liian vaikeaa ymmärtää et kyllä naisen alapää pystyy helposti ottamaan sisään isommankin peniksen.
Pienellä varustettujen mielestä nainen on "horo", "väljä" yms. jos on saanut isoa.
Minusta vähän tuntuu että tätä sivua tavaa moni poikanen joka ei oikeasti ole koskaan saanut pillua.
Naisen anatomian tuntemus on kyllä niin surkeeta että taitaa tää käteenveto olla se kaikkein rakkain harrastus monelle amisviikselle.
Nyyh,Nyyh.
Miksi tolla miehellä videolla on noin iso?
Nyyh,mulla vain 14 cm.
Nyyh,kyllä ottaa pattiin.
Nyyh,toi ämmä on kyllä horo.
Nyyh,en oo katkera mutta kuitenkin...nyyh
No en minä ainakaan ole ketään väittämässä horoksi tai edes väljäksi, mutta eiköhän niissä pilluissakin kokoeroa ole ihan yhtä lailla. Kyllähän se venyy, mutta pakko siinäkin joku raja olla.
Meinaan vaan, että usein kuulee kuitenkin, että ei mielellään yli 20 senttistä tai jopa 17 senttistä. Paksuudesta se kai lähinnä on kiinni, mutta miten se on mahdollista, että toisille parhaalta tuntuu tuollainen videossa nähty peli ja toisille on paras se keskikokoinen?
Vai onko se nyt vaan niin, että miesten vehkeiden kokoa saa kyllä kommentoida ja arvostella, mutta heti jos joku sanoo, että naisella ei ehkä sieltä tiukimmasta päästä ole, niin on pienimunainen sovinisti?
Niin, että eipäs nyt lähdetä yleistämään ja väittämään, että naisen alapää pystyy isompaakin sisäänsä ottaa, varsinkin kun esimerkiksi on pistetty tuollainen 1,5 litran limupullon kokoinen peli mitä ei pornopiireistä edes löydy kuin kouralliselta miehiä. Väittäisin, että jos nyt tästä videon peniksestä puhutaan, niin se on harva nainen joka tuollaisen sisäänsä ottaa ja vielä nauttii siitä. Ja jos tuollainen vielä hyvältä tuntuu, niin ei se nainen voi pokkanaamalla väittää tiukkaa omistavansa.
...joo kesto alle 3 minuuttia. Olisko toi niin hyvä?
Voi kun sais joskus noin isoa ;)
Omalla ukolla naurettava 15 senttinen ja se tympii.
Pakko masturboida salaa kun sen kalu ei tunnu missään.
Kerran sanoin mielipiteeni se kalusta ja se suuttui & mökötti yli 2 kuukautta.
Jos löydän komean ja isokaluisen miehen niin nykyinen saa kyllä jäädä lehdelle soittelemaan.
Olettaen että sellanen isomuna ottais tollasta ruppanaa
Hehe,taas joku katkeroitunut käsityöläinen.
niin se katsos menee et toiset saa ja toiset joutuu runkkamaan ;)
otan osaa ja hyviä vetoja sulle vaan poitsu :D
.., mutta ei se vielä minua täyttäisi, sen verran väljä on tavara.
Haha... Kai itse tajuat kuinka huvittavia juttusi ovat? =)
Ensin valitat ettei miehesi "pieni" tyydytä ja joudut sen takia masturboimaan salaa, ja sen jälkeen naureskelet jonkun runkkaamiselle.. Niin, onhan se toki paljon säälittävämpää runkata, kuin saada paljon, paljon huonoa ja mitään sanomatonta seksiä.
Toisaalta edellisestä viestistä voi päätellä, ettet ole edes sieltä hehkeimmästä päästä, jos kerran joudut olemaan suhteessa, jossa et saa tyydyttävää seksiä. Kuulostaa harvinaisen surkealta, että joudut odottelemaan, että joku isomunainen tulee itseään sinulle tarjoamaan, jotta voit jättää nykyisen miehesi. Ilmeisesti et uskalla nykyistäsi jättää, koska pelkäät jääväsi yksin? Sääliksi käy ainakin miestäsi.. ;)
Onko tosiaan niin, että 15cm ei tunnu miltään? Minkä ikäinen olet? Onko ystävilläsi myös vastaava mielipide kalun koosta? Toivottavasti vastaat ihan rehellisesti.
Mä oon 25v.
Ollaan juteltu kavereiden kanssa kaluista joskus kännissä ja kyllä kaikki on sitä mieltä että iso on kiva ;)