Onko joku asuntoo vailla syksyllä?

Savontiellä ois tarjolla 55 neliötä oleva kaksio.. parveke ja kylpyamme löytyy. Vuokra on 320e ja vesi 16e per henkilö. Kyselen näin alustavasti, koska vielä ei ole selvää milloin itse olemme tästä muuttamassa, mutta syksyllä joka tapauksessa.
1570
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kommentoi aloitusta


pois pieksämäeltä :) kirjoitti:

Savontiellä ois tarjolla 55 neliötä oleva kaksio.. parveke ja kylpyamme löytyy. Vuokra on 320e ja vesi 16e per henkilö. Kyselen näin alustavasti, koska vielä ei ole selvää milloin itse olemme tästä muuttamassa, mutta syksyllä joka tapauksessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu