Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vahva terska

Mun terska on 5cm vahva ja kullin varsi noin 4cm, pituutta kyrvälläni on reilut 16 cm. Harmittaa kun tarvii iskeä vain reheviä naisia, kun oon huomannut että sirot naiset kammoksuvat kulliani. Tuntuu sille että isorintaiset naiset hyväksyvät seksiseurakseen isokyrpäisen miehenkin. En tiedä, ehkä olen väärässä? Mulla olis kumminkin oiken himo saada seurakseni edes joskus hoikka siro nainen, itse kun olen normaalivartaloinen 65 kiloinen.
72567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Joskus on käynyt niin, että nainen ei ole suostunut antamaan kun pelkää sattumista. Nuoret likat(20v) ovat kyllä kiinnoostuneita isokaluisista miehistä.

Äänestä

Taas yksi onneton joka uskottelee itselleen että oma pieni on muka iso :D
16cm :D
Ei juma mikä mini :D

Äänestä

Kenellä se naisien kammoama iso sitten on, jos sinulla kerran
on vain 16 senttinen? 16cm pitkä ei ole iso, vaikka mistä päin
katsoisi.

Äänestä

Kerran oon nuorena (16) lähteny isoa karkuun. Näin vanhempana isoja nähneenä ja kokeeneena se jo naurattaa.Mut ei naurattanu sillon ..ei yhtään..

Äänestä

tiedä mikä varsinaisesti on iso. Onko iso sellainen joka on sekä pitkä että paksu? Vai riittääkö jollekkin isoksi joko pitkä TAI paksu?
Aika pitkää olen saanut, joten tuo 16cm ei kuulosta kuin normaalikokoiselta. Mutta jos terskan halkaisija (jota toivon aloittajan tarkoittavan) on 4cm tai enemmän, niin kyllä se minusta ainakin kuulostaa jo melko isolta. Normaali (tai siis keskiarvoinen ;D) koko kun on varmaankin tuossa 3-3,5cm paikkeilla (ympärysmitta 12cm tai alle?). Korjatkoon joku joka tietää tarkemmin. Itse pidän kuitenkin enemmän kohtuullisen paksusta ja normaalimittaisesta (tai vaikka vähän lyhyestäkin) kuin pitkästä ja ohuesta. Jos noin niin kuin valitsemaan pääsee ;).

Äänestä

Nainen kun vanhenee niin tahtoo samanlaista kun on saanut ennenkin tai vahvempaa. Kun kunnolla laukean pilluuni mahtuu kuinka vahva kyrpä tahansa.

Äänestä
  • Onhan sieltä tullut 30 äpärääkin heittämällä ulos.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei yhtään kiva omistaa kirjoitti:

Mun terska on 5cm vahva ja kullin varsi noin 4cm, pituutta kyrvälläni on reilut 16 cm. Harmittaa kun tarvii iskeä vain reheviä naisia, kun oon huomannut että sirot naiset kammoksuvat kulliani. Tuntuu sille että isorintaiset naiset hyväksyvät seksiseurakseen isokyrpäisen miehenkin. En tiedä, ehkä olen väärässä? Mulla olis kumminkin oiken himo saada seurakseni edes joskus hoikka siro nainen, itse kun olen normaalivartaloinen 65 kiloinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu