DNA-laajakaista

Olisin vaihtamassa soneran laakaistayhteyttä dna:han...kannattaako. Toimiiko dna hyvin?
31249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Riippuu kai missä päin olet. Itselläni oli vuosia DNA pääkaupunkiseudulla ja pelasi hyvin. Nyttemmin se on vaihtunut 24onlineen ja muutaman kerran ollut ongelmia.

Z

Äänestä
  • Ja tuon 24offlinen tekninen tuki on kyllä syvältä.

    Äänestä

  • Zyzeli kirjoitti:

    Ja tuon 24offlinen tekninen tuki on kyllä syvältä.

    ei 24 onlinesta. Ne ovat aivan eri asia!!!

    Itse olen mielettömän tyytyväinen nykyisen dna:n kaistaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


toimiiko hyvin kirjoitti:

Olisin vaihtamassa soneran laakaistayhteyttä dna:han...kannattaako. Toimiiko dna hyvin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu