Koira yrittää peittää

Mainoksessa koira yrittää peittää audia kuin paskaansa. No, hyvä ettei totuutta sentään peitetä.
4633
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pois,jäljelle jaa Skooda/VW Passatti.

Äänestä

meille koiralajin joka peittää jätöksensä?
Taita ainoat koirat jotka niin tekevät olla niitä jotka haukkuu kun karavaani kulkee...

Äänestä
  • Niin mun laji on pituushyppy.

    Äänestä

Mun mielestä tämä koiramainostrilogia on mainioin mainos kautta aikain! Nauratti aina, kun näki. Ja meillä on siis tietysti Audi, enkai muuten tällä palstalla kulkisi, toisin kuin jotkut säälittävät kateelliset köyhät (oi, tuleekohan kunnianloukkaus-syyte?), joilla ei ole varaa Audiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koirimo kirjoitti:

Mainoksessa koira yrittää peittää audia kuin paskaansa. No, hyvä ettei totuutta sentään peitetä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu