Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pedal pumping

Olisi kiva kuulla löytyykö täältä muita autolla juuttumisesta ja pedal pumpingista kiinnostuneita. Eli jos sinua kiehtoo tämän tyyppinen fetissi (www.carstuckgirls.com) olisi mukava kuulla kuinka fetissisi alkoi, oletko voinut sitä toteuttaa ja oletko voinut kertoa siitä kumppanillesi.

Itse "innoistuin" tästä ekaluokkalaisena kun korkosaappaisiin pukeutunut naapurintäti vei minua ja poikaansa kouluun ja upotti autonsa pehmeään hiekkaan. En vain saanut silmiäni irti hänen kaasupoljinta pumppaavista saappaistaan. Vasta myöhemmällä iällä tajusin mistä on kysymys. Olen kertonut vaimolleni tästä fettaristani ja saanut ihan positiivisen vastaanoton.
91737
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mielenkiintoinen ilmiö tuo 'autolla juuttumisen seksuaalisuus', ja kyllähän korkokenkä kaasupolkimella on seksikäs juttu minustakin, vaikka ei varsinainen fetissi.

Mitä kivikauden mies ihasteli siinä tilanteessa, kun nykykundi huohottaa pedal pumpingin tahdissa? Kun ei ollut autoja eikä piikkikorkoja?

Äänestä
  • Vaimoni Vilman korkokenkä kaasupolkimella saa kyllä meikäläisen "kiitolaukalle"...

    Äänestä

  • Niin, mitäpä kundi huohotti silloin... ei ollut myöskään pornokauppoja, Jallua, videoita tai dvd-levyjä... mietipä sitä!

    Äänestä

  • No mitä ihmettä se kivikausi tähän nyt kuuluu? Onko sulla kivikausifetissi?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No mitä ihmettä se kivikausi tähän nyt kuuluu? Onko sulla kivikausifetissi?

    Tarkoittaa sun järjenjuoksus pikakiitoa.

    Äänestä

Varmaan monilla on vastaavia kokemuksia varhaisnuoruudessa tai jopa lapsuudessa, että silmät tapillaan tuijottaa huonosti käynnistyvää autoaan starttaavaa korkkareihin/korkokumppareihin pukeutuneen naisen jalkatyöskentelyä auton polkimilla. Silloin ei vaan vielä ymmärtänyt mistä oikein oli kysymys.
Itselläni jo aikuisiässä olevana on muutamia upeita kokemuksia alalta. Puoliso on myös tietoinen asiasta ja hyväksyy sen.
Korkkareita ja korkokumppareita on kaapillinen, ja niitä myös käytetään.
Rouvan "torikassi" ei myöskään ole koskaan ollut aivan sitä uusinta mallia...jostain syystä.
On totta että olisi mukava vaihtaa ajatuksia aiheesta, mutta näillä palstoilla se on toivotonta muutamien häiriköiden vuoksi.
Jos on joku sähköpostiosoite mihin vois jonkin jutun heittää, niin kerro ihmeessä!
Muualla maailmassa tämä varmaan on fetissinä suht. yleinen, koska sivustoja aiheesta löytyy paljon. Suomalaiset vaan eivät uskalla tulla kaapista ulos.

Äänestä
  • Mene youtubeen ja kirjoita hauksi "korkosaappaat", siten löydät samanhenkistä porukkaa!

    Wrum wrum... ja jalka käy!

    Äänestä

täälläkin. Carstuckgirls- sivut tosi mahtavat, tosin siellä on ehkä osa liian teennäisiä pätkiä. Minua kiinnostaa sellaiset "luonnolliset" tilanteet joissa nais-autoilija juuttuu mutaan ja menee ulos katsomaan tilannetta ja hups, likaa ihanat saappaansa.

Äänestä

Autolla juuttuminen on kiinnostanut aina, en edes tiedä mistä on alkunsa saanut,erityisesti,jos autolla juuttuva nainen on pukeutunut nahka tai farkkuasuun niin se on extraa,ja tietenkin ne korkosaappaat. Vaimolle en ole voinut kertoa koska fetissi menisi "pilalle" siitä, mutta taitaa aavistella jotain koska noita juuttumistilanteita on "järjestynyt" aina silloin tällöin.Pedal pumping ei sinänsä sytytä vaan juuttuminen on minulla "se juttu".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jumissa kirjoitti:

Olisi kiva kuulla löytyykö täältä muita autolla juuttumisesta ja pedal pumpingista kiinnostuneita. Eli jos sinua kiehtoo tämän tyyppinen fetissi (www.carstuckgirls.com) olisi mukava kuulla kuinka fetissisi alkoi, oletko voinut sitä toteuttaa ja oletko voinut kertoa siitä kumppanillesi.

Itse "innoistuin" tästä ekaluokkalaisena kun korkosaappaisiin pukeutunut naapurintäti vei minua ja poikaansa kouluun ja upotti autonsa pehmeään hiekkaan. En vain saanut silmiäni irti hänen kaasupoljinta pumppaavista saappaistaan. Vasta myöhemmällä iällä tajusin mistä on kysymys. Olen kertonut vaimolleni tästä fettaristani ja saanut ihan positiivisen vastaanoton.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu