http://www.dollsdancers.fi/gallery/img/25/IMG_2527.jpgJPG.jpg
Suomen kaunein Blondiino aidoilla muodoilla
Suomen kaunein Blondiino aidoilla muodoilla
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
Kun on saanut tyttärekseen Suomen kauneimman blondin.
Onnea isälle tyttären johdosta.
tytär nolaa itseään.Säälittää tosiaan sen isä,tytär näyttää ....,
mahtaakohan kehdata isäparka kertoa maitokaupassa
olevansa tuon isä.
Hei lopeta ihan oikeasti Johanna itse kirjoittamasta tänne.
Etkö oikeasti ymmärrä dorka kuinka paljon teille nauretaan =(
heille nauretaan. monet on sillain narskuja, et ne nauttii huomiosta ku huomiosta, negatiivisestaki.
näin on jos on tyhmä tai sairas ihminen!
........halvalta ilotytöltä. Ei muuta käyttöä kuin satunnaiseen seksiin.
vielä isän olla ylpeä,häpeisin silmät päästäni jos tyttäreni olisi tuollainen.
juuri näin.
ihmisellä. Vetoaa varmasti p*llurallitojotakuskiin.
hihihihi... ;)
tuo näyttää possulta,lyhyt ja pullea ja naamakin
pulskan taikinainen.
Tuo pulskuus on tosiaan aitoa muotoa,sitä ei käy kieltäminen,tekorinnat ei.
Mitä kaunista tuossa on ??? aivan silikooni, hymykin aivan kiree...tässä ympärillänikin on heti kymmenen vielä aidosti kaunista tyttöä.
Pliis, kasvaisivat jo aikuisiksi ja lopettaisivat nämä lapselliset barbijutut!!! Voiko enää olla jämähtäneempää touhua? Lapsena ei ole saatu barbinukkeja joten isona pitää yrittää leikkiä köyhän miehen sellaista
Joo, just nii.
Mietin ensin,mikä tässä viestissä on outoa. Sitten hiffasin: tässä ei ollenkaan mainosteta "mallin" GLAMOURISIA vaatteita, kuten kaikissa muissa....
Pikku vinkki tytöille kuitenkin jatkoviesteilyyn: sellaista sanaa ei suomen kielessä ole. Ja glamour taas viittaa hiukan toisenlaiseen tyyliin. Vrt. Madonna laulaessaan Bette Davisista, Rita Hayworthista jne. "They had glamour, they had grace." Tämä nyt jotenkin ei ihan ole samaa tasoa.
P.S. Pari reipasta juoksulenkkiä korttelin ympäri teksi terää. Mummollanikin on paremmat reidet!
toi uikkari on maksanut 150dollaria!!!!!!!!!!
halvaks hutsuvetimeks!!
Ja edelleen pysyn kannassani.
1. Tiedät tämän tarkan hinnan koska..?
2. Kerrot sen meille koska..? Ts. mitä informaatioarvoa ajattelit tiedolla olevan?
3. Glamour –vaatteita ei 150 dollarilla tietenkään saa. Sen sijaan ainoastaan typerys maksaa näistä ko. summan.
4. Uimapuku?? Tällaisia rytkyjä olen nähnyt ainoastaan köyhien maiden säälittävimmillä katuhuorilla. Alle 150 dollarin saa sekä tyttö- että vaaterievut.
julkkispalsta eikä mikään pullukka, fantti, missnobodyn kuvapalsta? Eiks tuolla IL:ssä voi laittaa omia kuviaan nettiin. Mee sinne jookos!
Maksaa moisesta rievusta 150 dollaria... mikä IDIOOTTI! Halpishalleistakin saa paremman näköisiä pikkurahalla.
Tekeekö se vaatteesta glamouria jos sillä on paljon hintaa? Eli sekin halpishallin uikkari olisi vitun siisti ja upee jos sille laitettaisiin 200e hintaa. Binbot ostais innolla ja olisivat niin glamour.
Tekomakee
tuolla on varmasti kakkapylly.
myötähäpeää.
Uskon, että johanna on joutunut jonkun häirikön silmätikuksi.
Hei haloo ei kukaan itsestään aina kirjoita uutta aloitusta, että voi , kun olen ihana , kun tietää, että haukut saa!
todennäköisesti joku häiriintynyt yksilö kirjoittaa aina uuden aloituksen. tämä häirikkö on nainen ja katkera!
todella mielenkiintoista...
Ei miehet haukkuisi noin sexypakkausta! Eikä niitä kiinnosta naistenvaatteiden hinnat. Joten pakko panettelijoiden olla naisia. Tai sitten miehiä jotka eivät saaneet iskettyä Johannaa.
Harva mies tuommoiseen koskis, mutta riittäähän niitä pissisdiggareitakin.
mies, heteromies siis, koskisi. Varsinkin jos muijalta olisi suu teipttu...
siksi ne ottaisi naiselta kuin naiselta kunhan vain sais.
sekä tuolla että teillä, jotka viitsitte kirjoittaa moisista kana-aivoista jatkuvasti.
hoh-hoi-jaa...