Kanerva Niinistön haastaja 2012

Taitaa mennä kokoomuksessa presidenttipeli uusiksi tällä menolla tekiköhän shakkimestari pahan virheen.
2170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kokoomus näyttää ajautuvan sisäiseen esivaaliin presidenttiehdokaskysymyksessä.

Äänestä

Kyllä on jännää, ihanko itse olette oivaltaneet
näin tärkeän valtakunnallisen asian?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Malinen kirjoitti:

Taitaa mennä kokoomuksessa presidenttipeli uusiksi tällä menolla tekiköhän shakkimestari pahan virheen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu