Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naiselle!

Suukkoja niskaan ja kaulalle, intohimoisia suudelmia rinnoille ja vatsaan, sametinpehmeitä kielisuudelmia määrätietoisten käsien vapauttamalle klitorikselle, joka liukastaa tien sykkivälle kullille kohti kesäistä nautintoa. Miltä kuulostaisi? Miten tästä eteenpäin? [email protected]
31228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

aika tylsältä! Miehenikin osaa noi jutut paremmin kuin sinä =D

Äänestä

Kuule,toihan on juuri sellaista,mistä olen jäänyt tyystin ilman.Hääsuukon olen tainnut saada.
Mutta oikeaa kiikeätä suudelmaa vaikka kesken töiden olisi makea juttu,kun mies tulis ja hellis juuri noin.Mutta ei ole Hellinyt.Sinun naisesi on/ovat olleet kyllä onnetyttöjä,jos olet juuri tuollainen suukkottelija.Ja juuri tuo tapa vie naisen lähemmäksi sänkyä,kun tietää,ettei siellä ole paha olla, vaan ihana.Naista kunnioittaen.Juuri niskasuukot on parhaita,ne ovat todella tie taivaisiin.Itse olen kaikesta haaveillut,mutta paitsi jäänyt.Ole sä onnellinen.Sillä sulla taitaa olla homma hanskassa.Tuo kirjoitus oli muuten kyvä ja asiallinen,mutta en pitänyt lauseesta"kullille kohti kesäistä nautintoa"Sen kun oisit sanonut erilailla tai jättänyt sanomatta,niin olisin saanut kuvan täydellisestä rakastelijaksi,mutta oletko sinä pervo?Muuten jos tollaisen kokemuksen saisi niin oisin sitten maailman onnellisimmen rakastelun tehnyt edes kerran.Minä olen silti ollut uskollinen,vaikka avioliitto meni miten meni.Enää sitä ei ole!!!! _Sinikka

Äänestä
  • Mielestäni en ole. Se mikä kiihottaa kumppaniani kiihottaa yleensä myös itseäni. Raamit joiden sisällä toimitaan ovat aina yhteiseen nautintoon tähtääviä. En ole pukeutunut kissahattuun tai supermiehen asuun vielä mutta jos vastapuoli sitä ehdottaisi niin mikä ettei, vaikkei se toisi muuta kuin hyvät naurut. Sana "kulli" on minun mielestäni suhteellisen neutraali ilmaisu miehen elimestä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


1Mies kirjoitti:

Suukkoja niskaan ja kaulalle, intohimoisia suudelmia rinnoille ja vatsaan, sametinpehmeitä kielisuudelmia määrätietoisten käsien vapauttamalle klitorikselle, joka liukastaa tien sykkivälle kullille kohti kesäistä nautintoa. Miltä kuulostaisi? Miten tästä eteenpäin? [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu