Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

"tukihenkilö"

Kaunis lämmin kesäpäivä nakuna syrjäisellä rannalla on kiinnostava ajatus, mutta yksin mennessä tulee jotenkin "pervo-olo".
Löytyykö fiksua luotettavaa seuraa Kymi -suunnasta?
41183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kumpaa etsit..m vai n....?

Äänestä
  • kuin henkilö, eli mallilla ei väliä;)

    Äänestä

  • glou kirjoitti:

    kuin henkilö, eli mallilla ei väliä;)

    minä siis m

    Äänestä

  • glou kirjoitti:

    kuin henkilö, eli mallilla ei väliä;)

    Taidat olla vielä hullukin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


glou kirjoitti:

Kaunis lämmin kesäpäivä nakuna syrjäisellä rannalla on kiinnostava ajatus, mutta yksin mennessä tulee jotenkin "pervo-olo".
Löytyykö fiksua luotettavaa seuraa Kymi -suunnasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu