Huoratestillä paljastat ukkosi puuhat.
http://testerit.fi/products.php?g1=affe9a
http://testerit.fi/products.php?g1=affe9a
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Eiku pakolliset testin työpaikoille kaikille naimattomille. Jos pöksyistä löytyy spermaa niin välittömästi potkut moraalittomasta ja siweettömästä elämästä.
Totta puhuen, jos mun eukkoni rupee mun kalsareitani tutkimaan, niin mä väännän niihin kunnon tortut ja sitten eukko vaihtoon.
otsikko on "Kävikö äijällä horo vieraana"?
Miksei yhtä hyvin "Kävikö naapurin ukko kylässä"?
miksi ei pettäville HUORILLE ole samanlaista testiä ,SAATANAN PORTOT
hommaa oma elämä saakelin punikki kommari
Kyttäämistä harrastaa vain kepulaiset ja porvarien ohrana-lahtarit. Ei normaalit ihmiset.
Ei taida sinulla olla puhtaita jauhoja pusseissa kun tuollaisen älähdyksen päästit?
Mällin jäämiä tai tippoja löytyy vähän kaikkien äijienkalsareista sekä lakanoiltasikin, jos jotain aktia talossa harrastetaan.
Mutta testerihän on tarkoitettu emännän touhuja testailemaan, hänen pöksyistään ei pidä mälliä oman äijän jättämättä löytyä.
muutenkin toi testi on aivan hullu. ihankun ukot eivät runkkaisi? siitäkin jää kuivanutta spermaa pöksyihin.
Tuo testi ei kerro mitään! Jos joku onneton tilaa, niin kokeilkoon ensin vaikka kuorituun keitettyyn kananmunaan. Kai sekin kävi vieraissa :-).
Pyöritteletkö useinkin kuorittuja munia sängyssä? Aika outoa menoa.
Mistä tuollaista ole saanut pipiin päähäsi?
Tuon testin pitäisi resgoida valkuaiseen.
Siihen, että testataan, löytyykö vaimon alushousuista siemennestettä. Jos löytyy tuoretta ja ukko ei ole muutamaan päivään itse kajonnut, niin akka on käynyt vieraissa.
... tuoreen näe ilman testejäkin? Ja kuivuneenkin.
... tuoreen näe ilman testejäkin? Ja kuivuneenkin.