Onhan törkeää muistutella juhlien päätähteä C-Hepatiittitartunnasta tai silikoonitisseistä. Tosi mautonta. No, Ellen lähti heti Raumanmereltä Italiaan lomaileen ja shoppaileen, toivottavasti edes katuu, ehkä humalaista, ei ammattimaista käytöstään. Munasi itsensä ja suomen kansan!
Ellen Jokikuntaalta lähti mopo käsistä
Raumanmerellä:
51191
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
kiinnostaa enää kuukauden takaset asiat.
Tsiisus sentään
käännä almanakkasi tähän päivään. noi on vanhoja juttuja, ei jaksa kiinnostaa.
olisihan Suomessa tuollaisesta uutisoitu, jos jotakin olisi tapahtunut. Myös ajallisesti kirjoituksesi on hieman taannehtiva, koska jos omaan muistiini uskallan luottaa niin RMJ oli jo monta viikkoa sitten.
Hmmmm...... vai voisiko sittenkin olla niin, että Suomen journalisit nukkuvat kesäunta? Voi voi, täytyy lähteä tutkimaan tapausta.
Onko tosiaan näin? Eiköhän nosteta Ellenin käytöksestä oikein kunnon meteli. Tämä aihehan on päässyt menemään palstaa seuraavilta näköjään kokonaan ohi. Joutuukohan koko Suomen kansa nyt Haagin tuomioistuimen eteen? Onko presidentti jo puolustanut meitä YK:ssa?