Ystävyys meni mut oli ainakin hauskaa..

dt50r

Miia tulethan illalla bileisiini? Joo tietysti minä vastasin. Olihan ne vuoden kuumimman bileet joihin kaikki halusivat. Jospa siellä tapahtuisi jotain kivaa mistä en voisi vielä edes uneksia. Illalla bileiden lähestyessä kävin suihkussa ja ajelin karvat kaikkialta pois. Laitoin päälleni parhaat ja seksikkäimmät alusvaatteeni joihin kuului tietysti stringit ja push upit.. Sitten laitoin päälleni parhaimman paitani ja minihameen. Lopuksi meikkasin itseni seksikkääksi. Ja sitten olin valmis. Hups melkein tärkein unohtui. Menin kaapilleni ja otin pari kortsua mukaani. Nyt olin valmis sanoin itselleni ja hymyilin.

Lauran bileissä oli paljon hyvän näköisiä poikia ja tyttöjä. En ole lesbo vaikka kattelenkin tyttöjä. Bi saatan olla.. Mutta minulla ei ollut aikaa miettiä sitä, kun paras kaverini Niina tuli luokseni ja käski minut mukaansa. Lähdimme kävelemään portaita ylös ja menimme yhteen isoista huoneista. Huoneessa oli villi meno päällä. Nuoret harrastivat ryhmäpanoa ja kaikilla oli hauskaa. Tunsin kuinka pikkuhousuni kostuivat kun katsoin nuoria. Yhtäkkiä Niina työnsi kätensä hameeni joukkoon ja alkoi hyväilemään minua. Kysyin Niinalta että mitä hän teki mutta Niina käski minun vain nauttia. Niina otti paitani pois päältäni ja alkoi hyväilemään rintojani. Se tuntui aivan mahtavalta. Menimme makaamaan sängylle ja Niina otti hameeni pois päältäni. Sitten hän jatkoi rintojeni nuolemista ja joku poika siirtyi vaginani luokse. Hän otti stringit pois päältäni ja aukaisi haarani ja alkoi puhaltamaan klitorikseeni. Tunsin kuinka vartaloni värähteli. Tunnelma oli kiihottava. Poika laittoi kielensä klitaani ja alkoi nuolemaan sitä. Ensin kiusoitellakseen minua ja sitten hän ryhtyi kunnolla hommiin. Hän teki aakkosia kielellään ja myös sen kuuluisan perhosen. Tunsin kuinka jalkani ja klitani rupesi värisemään. Hengitykseni vaikeaa. Poika jatkoi nuolemistani ja Niina tuli päälleni ilkosillaan ja laittoi pillunsa naamalleni. Rupesin nuolemaan Niinaa raivoisasti. Kuinka Niinan pillu tuoksuikaan ihanalta. Niina heilui päälläni ja äänsi ihanasti. Tunsin kuinka orgasmi rupesi kulkemaan lävitseni. Kiljuin kovaa ja en voinut tehdä mitään. Orgasmi oli valtava. Paras mitä olin koskaan saanut. Makasin vain sängyllä. Lopulta kun olin rauhoittunut, käskin Niinan pois päältäni, puin päälle ja lähdin nopeasti bileistä.

Onneksi muutimme seuraavana päivänä pois kaupungista ja kukaan ei voinut puhua minulle bileiden tapahtumista. Olemme edelleen Niinan kanssa väleissä ja kirjoittelemme toisillemme, mutta en voi koskaan unohtaa tapahtunutta ja siksi emme tapaa enää Niinan kanssa. Nyt minulla on poikaystävä Joonas ja voin harrastaa hänen kanssa kaikkea kivaa ;)

0

43624

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

        Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
        Äänekoski
        91
        1919
      2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

        Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
        Maailman menoa
        277
        1753
      3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

        https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
        Maailman menoa
        305
        1550
      4. Martina lähdössä Ibizalle

        Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
        Kotimaiset julkkisjuorut
        181
        1441
      5. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

        Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
        Ikävä
        88
        1028
      6. Määpä tiijän että rakastat

        Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
        Ikävä
        51
        997
      7. Avustikset peruttu.

        Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
        Suomussalmi
        56
        977
      8. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

        parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
        Ikävä
        56
        958
      9. 67
        944
      10. Miksi mies tuntee näin?

        Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
        Ikävä
        40
        931
      Aihe