Pistäkää se Hurme maaliin !!!!!

Aivan turha maalivahti toi Nurminen. Hurme maaliin!!
2177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihan täys imurihan tuo Nurminen on =P Kyllä Hurme ois Saksaaki vastaan pystyny nollan pitämään =/

Äänestä
  • No se on vaan FAKTA, että Nurminen ei Suomea pysty pitämään pystyssä. No sittenhän näät jos Nurminen ruotsi peliin tulee!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joumaan kirjoitti:

Aivan turha maalivahti toi Nurminen. Hurme maaliin!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu