Napanuoran virtaus

Hei,

Ajatelin kertoa, että olen sikiöni kanssa tutkimuksessa, jossa kartotetaan napanuoran
verisuonten virtausta.

Jos poikkeamaa löytyy, niin aloittavat asa-hoidon.

Kerron lisää aiheesta kun tiedän enemmän.

RV 12

Onnea kaikille odottajille..
2567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kiva tietää muutenkin , jos viitsit kertoa mitä sil katotaan. Mulla joka ultras sanottu, et virtaukset ovat hyvät. Mikä se hoito sitte siihen on?

Äänestä
  • kerran päivässä otettvaksi.

    Jatkossa on vuorokausi virtsankeräyksiä ja
    verikokeita.

    Synytyksessä otetaan jokin näyte napanuorasta.

    Kerron sitten lisää kun olen viisaampi...

    :-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tutkimus kirjoitti:

Hei,

Ajatelin kertoa, että olen sikiöni kanssa tutkimuksessa, jossa kartotetaan napanuoran
verisuonten virtausta.

Jos poikkeamaa löytyy, niin aloittavat asa-hoidon.

Kerron lisää aiheesta kun tiedän enemmän.

RV 12

Onnea kaikille odottajille..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu