Nivalassa täytyy päivän mutikin piipahtaa ja syödäkin. En tunne ollenkaan paikkaa joten kertokaa missä saa hyvää ruokaa päivällä. Onko lounaspaikkoja, en välitä pizzasta.
Nivalan hyvät ruokapaikat?
Pitäisi siellä käydä
4
2629
Vastaukset
- nam, nam, nam
Ainaskin on tosi hyvä ruokapaikka teollisuuskylässä Sapuska.
http://www.sapuska.fi/ - rokkaman
niin, ainakin Puustellissa on hyvää ruokaa ja edullista on AIKUn ruokalassa MENUssa jos se on auki. Sapuskassa on jotensakin kalliinpuoleista, minun mielestä. Puitteet on kyllä komiat. Hyvää ruokahalua, minne sitten menetkin.
Ai niin, Kuutamosta saa muutakin kuin pitsaa ja kepabia... - Anonyymi
Järkyttävää!! Onkohan uhreja enemmänkin
- Anonyymi
taru anneli
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä423394- 361994
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301729- 161527
- 231508
- 91391
- 241377
- 141227
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781125- 221102