supistuksia

ensimmäistä kertaa raskaan olen enkä tiedä yhtään miltä supistukset tuntuvat.mihin niitä voisi verrata?
itselläni tulee joskus sellainen lyhyt pistävän painava kipu jota voisi verrata kuukautiskipuihin..
1284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sit vaan tietää kun ne ekat supistukset tulee...ei kandee niitä miettiä:))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epätietoinenäpä kirjoitti:

ensimmäistä kertaa raskaan olen enkä tiedä yhtään miltä supistukset tuntuvat.mihin niitä voisi verrata?
itselläni tulee joskus sellainen lyhyt pistävän painava kipu jota voisi verrata kuukautiskipuihin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu