Akaa...

Ja millainen työtilanne esim. hoitoalan henkilöstöllä?
1435
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toijalassa supistetaan terveyskeskuspalveluja, niin
että päivystys siirtyy arkisin ja viikonloppuisin
valkeakosken aluesairaalaan k:lo 16.00-08.00 joten
tuskin täällä on pulaa muista kuin edes vähän järkeä
omaavista päättäjistä,niitä kun täällä ei ole.
Koskissa olen törmännyt muutamaan lääkäriin, jonka
oikeampi työpaikka olisi jossain muualla kuin hoitoalalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


millainen paikka asua? kirjoitti:

Ja millainen työtilanne esim. hoitoalan henkilöstöllä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu