Seli seli

Ei auta selitykset. HÄVISITTE HÄPEÄLLISESTI. Ruotsalaiset NÖYRYYTTIVÄT teitä ilman että olisitte voineet vaikuttaa asiaan millään tavalla! Ei teistä ole mihinkään. Olette huonoja.
1126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sinä tässä koko ajan selität voi miksei suomi voittanu ja pälä pälä...piä se turpas kiinni suomi ei voittanu ja sillä selvä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


You suck! kirjoitti:

Ei auta selitykset. HÄVISITTE HÄPEÄLLISESTI. Ruotsalaiset NÖYRYYTTIVÄT teitä ilman että olisitte voineet vaikuttaa asiaan millään tavalla! Ei teistä ole mihinkään. Olette huonoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu