Aika moinen meininki. Jätin takkini tuolinnojalle, sitäkin jo haettiin!!!!!!!!
Naistentanssit
6
2507
Vastaukset
- Kiitti
aamunauruista, varmaan oli hyvännäköinen palttoo.
- ittelle
Taisi olla takki paremman näköinen kun omistajansa,kun vierestä vietiin
- harmistunut
Ihan tavallisissa kylpylän tansseissa minultakin vihta. Mikäli ihmetyttää vihdan mukanaolo, niin sinä viikonloppuna oli saunafestivaalit ja vihtoja oli myynnissä. Totesin, ettei mitään voi jättää nykyään pöytään ilman valvontaa. Harmitti kovasti, sillä vihta oli suoraan suomenmestarin kädestä.
- molo44
Voihan Vitalis ei voi muuta sanoa!Palttoo meni jäikö mitään ylle loppu illasta? On ne rajuja nykyjään tanssit, mihinkään ei voi luottaa ei omiin sormiinkaan sanoi vanhapiika kun tuli raskaaksi. Palttoo meni mutta viisautta tuli sitä enemmän!
- namukki
Muuten saa siellä hyvin...
- nainenkinko
Nainenkinko???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101054
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82794Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat261570Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede15563- 65531
- 92499
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 26472
- 47417
- 30406