ärrävika?

onko ky:llä ällävika?
41122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

hyvin mahdollista xDD

Äänestä
  • onko vai ei. En mun korviin oo kyllä mitn tollasta tullu radion kautta tai muualtakaan. Ja mitä väliä vaikka oliski?

    Äänestä

joo, mä epäilen vähä samaa, ku kuuntelee tarkkaan missä sepuhuu ärrä kohtia nii joissai jää sillee sanomatta, varsinki missä ne on perättäisissä sanoissa. ja kuunnelkaa se jääkaappikylmän siideRin. eli on sillä :p

Äänestä
  • no hohoijaa, eikö teillä ole muuta tekemistä? :D
    Katrilla ei todellakaan ole ärrä eikä l:llä, eikä mitään vikaa! Taitaa nyt olla teidän korvissanne vikaa? :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ylällä? kirjoitti:

onko ky:llä ällävika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu