Joko ministerit on aivokuvattu ?

Luulisi että sieltä näitä löytyy lisää http://www.verkkouutiset.fi/juttu.php?id=111914

"älykkyysosamääräkseen 75" ... Näin korkealle he eivät varmaan pääse mutta 20 riittää varmaan touhuiluun mitä he ovat esittäneet ?

heh heh
2226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

paloi demariministereitä kuvattaessa, kun ei löytynyt mitään vaikka kone huusi täysillä tuntikaupalla.

Äänestä
  • Kokoiset aivot kun katselee mitä he ovat aikaan saaneet..

    Taitaa olla tällä nykyisellä hernekepilläkin sitä koko luokkaa..

    Vai sijaitseeko ne molemmat alempana ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heh heh kirjoitti:

Luulisi että sieltä näitä löytyy lisää http://www.verkkouutiset.fi/juttu.php?id=111914

"älykkyysosamääräkseen 75" ... Näin korkealle he eivät varmaan pääse mutta 20 riittää varmaan touhuiluun mitä he ovat esittäneet ?

heh heh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu