Onko niissä autojen hinnoissa mitään järkeä!

Se on perusteltua, että on olemassa liikennesäänöt mitä pitää noudattaa aina, mutta autojen hinnat ovat liian kovia hinta suhde laatuun ja siihen mitä saa ajaa autolla.
2313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Halvallakin saa ihan toimivia autoja, jos vaan osaa etsiä.

Äänestä

Jos olet sitä mieltä että hinta / laatusuhde on väärä,älä hanki autoa, kukaan ei pakota.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Autojen hinnat on rahastusta kirjoitti:

Se on perusteltua, että on olemassa liikennesäänöt mitä pitää noudattaa aina, mutta autojen hinnat ovat liian kovia hinta suhde laatuun ja siihen mitä saa ajaa autolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu