O: fiat uno turbo

ostaisin fiat uno turbon ! myös huonokuntoinen kiinnostaa !!!
T: Mika
3350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Parempi kun jätät turbo-unot talliin! Lähes kaikki joihin olen törmännyt ovat täysiä rieskoja tai sitten ylihintaisia. Nettiautosta löytyy ainakin 3 kpl... halvin taisi olla 1500 eskoa.

Äänestä

moro!

Itelläni on turbo uuno ja voin sanoa et ei ole huono ostos, lähtee todella makeasti ja loppunopeuskin on se 200km/h ilman mitään virittelyjä..
turbo ruuvilla saa mukavasti lisälä löylyjä jos haluaa..
Mutt en ikävä kyllä halua myydä sitä!
Suosittelen vain et katot alustan hyvin läpi, koska huonoilla pitäjillä..tahtoo olla aika paskassa kunnon(ruoste)

Äänestä
  • MAHTAVA peli on joo.. etenkin kaupinkiolosuhteissa. kiva kätevä pieni ja potkua piisaa, pikku vikoja tulee aina välillä tietty, kuten vanhemmissa autoissa aina. Suosittelen kaikille, joku päivä ostan vielä toisen itelleni. =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikke kirjoitti:

ostaisin fiat uno turbon ! myös huonokuntoinen kiinnostaa !!!
T: Mika

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu