Niin, riittääkö turvavyöt turvakaukaloon / -istuimiin myös taaimmaisen rivin jokaisella paikalla?
Riittääkö vyöt GV:ssa?
Aina 71
3
566
Vastaukset
- Römer Baysafe plus
Mulla on -01 GV:ssä Römer Babysafe Plus ja vyöt riittävät (ei kauheita löysiä jää, mutta onnistuu helposti) myös lukitsemaan istuimen menosuunnasta eli sieltä kaukalon selkäpuolelta.
- takapenkin paikasta
Niin en ole kokeillut sitä, jos kyydissä on hirveesti tavaraa ja siksi takapenkki ihan eteen viety, silloin en uskalla luvata.
Normaalikäytössä kyllä ylettyy.
- juippiiii
MIksi ähräät turvaistuimen taaimmaiselle riville kun voit laittaa sen keskiriville nousematta auton kyytiin? Itsellä kaksi turvaistuinta keskirivillä, enkä varmasti rupeaisi ahtautumaan takapenkille niitä laittamaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1136975Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1074727L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa543966TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133344Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6852035Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2341417- 661338
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551283Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j521277Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise12972